Oke. Noa Floors & More lijkt me niet verkeerd. Hans
De Battle van het jaar
- Wedstrijd van: thijs
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-06-2011
Datum einde: 01-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Ambachtelijk met vleugje design en hart voor het werk en het materiaal.Legno Bel, vrij vertaald \"mooi hout\" in het Italiaans. Nu aanpassing Legno wordt LegNoa zodat Er Noa in verwerkt zit. LegNoa allen zonder \"Bel\" is ook al heel goed bruikbaar en klinkt mooi.
kijk eens of je iets kunt met vloeren ,hout, noa, eiken,laminaat, de stijl staat me eigelijk goed aan.
sucses
Ziet u vloeren, hout noa etc. als toevoeging tekstueel bij de bedrijfsnaam bijv. LegNoa? Groet
liefs als bedrijfsnaam groetjes thijs
Oke. Ik vind PavNoa niet verkeerd. Pav komt van pavimento
Italiaans voor vloeren. En hierbij toegevoegd Noa. Tevens vind ik nergens geen \"hit\" op pavnoa.nl of pavnoa.com. Indien gewenst kan ik hem nog maken als logo in de gekozen stijl. Groet
denk eens na met bedrijfs vloeren er in of noa
Hoi Noa zit er in bij PavNoa? NoaDitta klinkt ook goed vind ik. Ditta is firma/bedrijf als ikhet wel heb. Denk als je er ook nog bedrijfsvloeren in wilt hebben wordt het erg veel. Denk dat je niet perse heel je scala aan producten in een naam kunt en wilt vatten. Naam staat straks voor alles lijkt mij. LegNoa vind ik op dat punt nog steeds het beste klinken. Groet

Ambachtelijk met vleugje design en hart voor het werk en het materiaal.Legno Bel, vrij vertaald \"mooi hout\" in het Italiaans.
ziet er goed uit ,
Dank u. Ik zie dat de er een update is in de briefing. Ik kan er natuurlijk in een handomdraai LegNoa-Bel van maken zodat de naam Noa er mooi in uitkomt.