De Battle van het jaar

Datum start: 22-06-2011

Datum einde: 01-07-2011

Totaal budget: € 275.00
Nieuwste inzending
Book cover
blarinckxdennis

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij zijn opzoek naar een krachtige bedrijfsnaam de niet voor de de hand ligt. Dit in combinatie met een slogan.
EVT met hout,laminaat,totaal inrichting.
Evt met de naam van mijn dochter er in: NOA

Bij nader inzien geen voorkeur voor italiaanse stijl.

De naam moet herkenbaar zijn en beschikbaar qua domeinnaam.

Bedrijfsomschrijving


Verkoop van zelfgemaakte parket- en laminaatvloeren.

Doelgroep


particulieren

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Strak ontwerp, met een frisse kleurcombinatie

Designer: MonsterHans MonsterHans
bedrijfsnaam_logo-monsterhans-GwrYDPnc

MonsterHansMonsterHans

Oke. Noa Floors & More lijkt me niet verkeerd. Hans

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam_logo-monsterhans-D2TgmKXo

MonsterHansMonsterHans

Ambachtelijk met vleugje design en hart voor het werk en het materiaal.Legno Bel, vrij vertaald \"mooi hout\" in het Italiaans. Nu aanpassing Legno wordt LegNoa zodat Er Noa in verwerkt zit. LegNoa allen zonder \"Bel\" is ook al heel goed bruikbaar en klinkt mooi.

thijsthijs

kijk eens of je iets kunt met vloeren ,hout, noa, eiken,laminaat, de stijl staat me eigelijk goed aan.
sucses

MonsterHansMonsterHans

Ziet u vloeren, hout noa etc. als toevoeging tekstueel bij de bedrijfsnaam bijv. LegNoa? Groet

thijsthijs

liefs als bedrijfsnaam groetjes thijs

MonsterHansMonsterHans

Oke. Ik vind PavNoa niet verkeerd. Pav komt van pavimento
Italiaans voor vloeren. En hierbij toegevoegd Noa. Tevens vind ik nergens geen \"hit\" op pavnoa.nl of pavnoa.com. Indien gewenst kan ik hem nog maken als logo in de gekozen stijl. Groet

thijsthijs

denk eens na met bedrijfs vloeren er in of noa

MonsterHansMonsterHans

Hoi Noa zit er in bij PavNoa? NoaDitta klinkt ook goed vind ik. Ditta is firma/bedrijf als ikhet wel heb. Denk als je er ook nog bedrijfsvloeren in wilt hebben wordt het erg veel. Denk dat je niet perse heel je scala aan producten in een naam kunt en wilt vatten. Naam staat straks voor alles lijkt mij. LegNoa vind ik op dat punt nog steeds het beste klinken. Groet

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam_logo-monsterhans-KLiSFIuW

MonsterHansMonsterHans

Ambachtelijk met vleugje design en hart voor het werk en het materiaal.Legno Bel, vrij vertaald \"mooi hout\" in het Italiaans.

thijsthijs

ziet er goed uit ,

MonsterHansMonsterHans

Dank u. Ik zie dat de er een update is in de briefing. Ik kan er natuurlijk in een handomdraai LegNoa-Bel van maken zodat de naam Noa er mooi in uitkomt.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.