Een pakkend(e) naam+logo voor een ondernemende ZZP in Zakelijke Dienstverlening!

Datum start: 22-11-2010

Datum einde: 02-01-2011

Totaal budget: € 350.00
Nieuwste inzending
Book cover
Visie

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik heb een naam en logo nodig die pakkend zijn - en kwaliteit uitstralen. De naam en het logo moet een internationale allure hebben en aansprekend zijn voor senior management niveau's in een organisaite.

Bedrijfsomschrijving


ZZP'er die adviseert in Zakelijke dienstverlening. Diensten bestaan met name uit business analyse (bv. verzorgen van haalbaarheidsstudies, vooronderzoeken voor systeemimplementaties/keuzes, business proces ontwerp en invoering). Daarnaast ook brede ervaring in project management.

Tot slot specifieke kennis in CRM (Customer Relationship Management). Hierbij gaat het om alle procesen die te maken hebben met klantrelaties & klantenbinding (b.v. segmentatie, account planning, klantenservice). Deze ervaring heb ik opgedaan binnen een bank. Echter als adviseur wil ik me graag gaan profileren - als zijnde de partner voor alle projecten die afspelen aan de voorkant van een organisatie. Ik kan daarbij het hele traject begleiden van initiatie tot oplevering.

Doelgroep


Senior management van Relatie management (Sales & Account Management)
Senior management van Operations
IT / Business lijn managers

Deze personen kunnen zich binnen verschillende industrieeen bevinden. Mijn ervaring is voornamelijk binnen de Financieele wereld.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik vind zelf het logo van McKinsey & Company erg mooi, het straalt rust uit.

Designer: steilvol steilvol
bedrijfsnaam_logo-steilvol-pUmPE0K8

steilvolsteilvol

Een passende naam bij het werken aan de 'voorkant'.

bartwalsbartwals

bedankt voor het ontwerp. Imiddels weet ik dat ik de benaming Front niet kan gebruiken (volgens KvK). Ik vind het hoofdletters ook neit zo mooi. En Management consulting company conflicteert met advisory. Hij lijkt erg op het ontwerp van Jessica.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam_logo-steilvol-W6C5CLa4

steilvolsteilvol

Een iets andere kleurstelling...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam_logo-steilvol-YIIkdTqC

steilvolsteilvol

Een naam die meer past, minder actief is. De stijl is ook in het logo's die je aanspreken.

De naam is een afgeleide van Potentia(l). Potentie dus.

Ik ben benieuwd naar je reactie.

Groet,
Remon

bartwalsbartwals

Hi Remon, Ik moet eerlijk zeggen dat ik de naam niet zo passend vind. Het gaat meer om het adviseren aan de voorkant van een organisatie, niet om de potentie die ik heb/ben.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
bedrijfsnaam_logo-steilvol-8RrUns6y

steilvolsteilvol

GETiPMROVED staat voor verbetering bij uw klanten. Daarom ook de slogan "consulting to get even better"

Uiteraard zijn de kleuren in het logo aan te passen.

Ik ben benieuwd naar uw reactie.

Groet,
Remon

STEILVOL

steilvolsteilvol

Het moet uiteraard zijn GETiMPROVED :-)

bartwalsbartwals

Beste Remon, bedankt voor je inzending. Ik vind de slogan iets te actief. Mijn klanten zijn toch senior management nivo van zakelijke dienstverleners. Ik heb niet het gevoel dat deze titel daar zou aanspreken. Ik ben meer op zoek naar een internationaal klinkende naam (een naam met een betekenis), met dan bv. de toevoeging "consulting". Bedankt voor je inzending

steilvolsteilvol

Is de slogan je dan alleen te actief, of ook de naam van het bedrijf?

Dan kan ik een van beide (of beide dus) aanpassen.

Groet,
Remon

bartwalsbartwals

Beste Remon,
Ik vind de naam en het logo (incl. kleuren) te actief.

Mvg,
Bart

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.