Bij deze nog 2 logo\'s met een ander beeldmerk.
3 cirkels die aan elkaar \'linken\'.
Verder heb ik de \'\' O\'s \'\' aan elkaar gelinkt.
Cooperate is ook als Co-operate bruikbaar. Vandaar het kleurverschil tussen CO en OPERATE.
mvg, Tessa
Een startende personeelsbemiddelaar met grote dromen, alleen nog geen naam en logo
- Wedstrijd van: phonkoop
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 27-12-2010
Datum einde: 09-01-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Bij deze de handen meer uitgewerkt.
mvg.

Geen commentaar

Bij deze heb ik nog een variant.

Geen commentaar
Beste Peter,
Hier nogmaals 1 van de logo\'s. Hoop dat u deze wel kunt openen... Anders probeer ik het nogmaals:)
Groetjes, Tessa

Hier mijn voorstel:
Cooperate,
wat staat voor samenwerken/meewerken.
Daarbij een beeldmerk dat vertrouwen /zorg uitstraalt.
Ik hoor graag wat u ervan vindt.
Mvg, Tessa
Beste Tessa,
Bedankt voor het meedoen.Cooperate kan ik mij zeker in vinden. Ik kan helaas het logo niet vergroten, dus ik weet niet precies wat er in het paarse vlakje staat. Kun jij hem nog vergroten?
Groeten,
Peter Honkoop