Hallo Anton,
Ik las je commentaar pas na het uploaden van mijn eerste ontwerp. Hier een ontwerp met een nieuwe naam. \"Munneo\" is een samentrekking van de latijnse woorden \"Neo\" en \"Munio\". Het betekent zoveel als \"Het nieuwe bouwen\".
immova
- Wedstrijd van: anton
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 04-01-2011
Datum einde: 19-01-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


moet even nadenken

Geen commentaar
wel een leuk ontwerp, het komt mij echter te plastic over...ik weet niet zo goed hoe ik het anders moet uitdrukken (meer voor tandenborstels).