en een in modern geschuurd staal
uiteraard zijn er nog veel meer mogelijkheden, graag uw feedback,
Met vriendelijke groet, Marianne
Industrieel pand zoekt vrolijke & professionele bedrijfsnaam + logo!
- Wedstrijd van: ocbrug
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 30-06-2011
Datum einde: 20-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Het staal spreekt me aan, doet me denken aan het logo van icloud ...

Een voorstel in vrolijke kleuren met een wat meer speelse lijn eromheen die overigens de industriele daklijn voorstelt.

Beste Oscar,
Ik heb een voorstel voor een naam en en logo voor u gemaakt. Ik heb gekozen voor de naam: de trainingswerkplaats. Bij uw beschrijving van het project moest ik denken aan \'de wagenwerkplaats\' in Amersfoort, vandaar de naam Trainingswerkplaats.
Overigens nog vrij bij KvK en als URL.
Ik heb een drietal voorstellen gemaakt. Graag hoor ik van u of de naam aanspreekt en of de ontwerpen bevallen.
De eerste is met een knipoog naar de vorige gebruiker van het pand. Uw logo in de kleuren van de NS.
Met vriendelijke groet, Marianne
Hallo Marianne,
Bedankt voor je inzending.
Ik vind de logo\'s mooi, strak en het dakpatroon is een goede verwijzing naar het pand. Het logo met geel en blauw is inderdaad een aardige knipoog naar de NS. Ik dacht in eerste instantie aan zo\'n plaatje dat je wel eens op transformatorhuisjes ziet, wat natuurlijk meteen de aandacht trekt (hoewel het ook gevaarlijk is:) ). De naam kan goed vallen (past in ieder gaval binnen de Wagenwerkplaats). Ik laat hem aan wat mensen zien, eens kijken hoe er gereageerd wordt.
mvg,
Oscar