Bedrijfsnaam met subtitels
Hoe neem je de regie in een bedrijf en/of te lezen als regie in bedrijf zijnde.
Gr. Jacqueline
NAAM en LOGO voor advieskantoor, analyseren bedrijfsrisico's
- Wedstrijd van: Arno
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 03-11-2011
Datum einde: 11-11-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Jacqueline, merci maar dan vind ik Solid Risk nog beter denk ik. Gr Arno

Naamsvoorstel, evt logo ontwerp kan volgen.
Dit spreekt me al meer aan Jacqueline. Bedankt. Groet Arno

Zie eerder commentaar
Beste Puro Arte, dit ontwerp vind ik te goedkoop/simpel. Dit spreekt me jammergenoeg niet aan. Groet Arno
Dank je. Insteek is alleen de bedrijfsnaam. Ontwerp doe ik alleen wanneer de naam aanspreekt.
Gr. Jacqueline
Hoi Jacqueline, bedankt voor je bericht en dat begrijp ik.
Deze naam spreekt me nog niet erg aan. Ik zat zelf te denken om ook iets van risico\'s regisseren terug te laten komen. Is dat een idee? Ik hoor graag weer je input. Groet Arno