Geen commentaar
Naam & logo voor high-design badkamer accessoires bedrijf
- Wedstrijd van: markproject
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-09-2011
Datum einde: 05-10-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
een andere naam. swooni: design that makes you swoon ...
Leuk gevonden, ik denk echter direct aan de film Swooni.
Het logo ziet er erg strak en mooi uit, complimenten! Enige twijfel zit hem bij mij in de naam swooni.
Zou je \"Bates\" in dit logo willen verwerken?

Geen commentaar
Beste kate,
Wederom bedankt. Zou je ten slotte nog een dunner lettertype pakken?
Mvg,
mark

Geen commentaar
Zou je je vierde inzending misschien in zwart-wit kunnen sturen of donkergrijs-lichtgrijs. Eens zien of het dan een exclusievere uitstraling krijgt. Mocht je nog andere variaties in gedachten hebben, verras me ;-)!
Groeten,
Mark

Geen commentaar
Vind deze wat minder

Geen commentaar
Deze komt strak op mij over. Bedankt voor je inzendingen. We houden je op de hoogte!
Dag Mark,
Bedankt voor de feedback. Zijn er nog aanpassingen die ik kan doen of zaken die ik kan uitproberen voor een extra ster?
Vriendelijke groet,
Kate

Geen commentaar
bedankt voor de feedback. Hier zijn nog twee varianten.
Vriendelijke groet,
Kate
Hier kan ik heel kort over zijn: mooi en sterk!

Geen commentaar
Sterke sticker! Maar zou het graag achter elkaar zien staan zoals het ook op een product kan staan.

Geen commentaar
Deze variant vind ik niet erg sterk, dat komt vooral door het hartje wat erin zit.

Geen commentaar
Beste,
Hier mijn ontwerp. Bates staat voor bathroom essentials. Ik heb de naam en het logo simpel en krachtig gehouden, zoals gevraagd. Ik kijk uit naar uw feedback.
Vriendelijke groet,
Kate
Beste Kate,
Dank voor de inzending. Gelijk mijn complimenten over de rust die de naam en het logo uitstralen. Clean en designachtig. Kun je me vertellen hoe het beeldmerk betrekking heeft op de bathroom essentials?
Wellicht is er een ander beeldmerk bij te bedenken?
Hallo,
De ster impliceert luxe en kwaliteit, zonder het echt in woorden te gieten.
Groetjes,
Kate
kan u een paar concrete voorbeelden geven van producten die u verkoopt?
Beste Kate,
Zou je een ander beeldmerk willen proberen bij deze naam?
Ben benieuwd,
Mark
Dat wil ik zeker, maar het is mij nog niet helemaal duidelijk welke producten je allemaal verkoopt. Zou je een paar concrete voorbeelden kunnen geven?
Groetjes,
Kate
Voor het beeldmerk en totale logo lijkt me dat overbodig. Het gaat om de kenmerken waar het bedrijf en de producten voor staan.
Door geheimhouding kan ik er overigens op dit moment nog niets over zeggen. We zitten vol in productontwikkeling,
Voor beeldmerken verwijs ik naar merken die in de omschrijving staan. Maar ook Gucci, Giorgio armani en chanel.
In de beschrijving krijg je in ieder geval een goed idee van de sfeer en imago die het bedrijf met zich mee brengt. Ik ben benieuwd. Als hier een andere naam bij past, gooi hem gerust erin. Ben benieuwd wat er gaat komen!
Mark
Hoi Kate,
We zijn nog steeds erg benieuwd naar varianten van het logo met de naam \"Bates\".
Groet,
Mark