Hier dezelfde naam met een totaal andere uitstraling.
Mvgr. Peter
Nieuw bedrijf zoekt nieuwe naam met nieuw logo!
- Wedstrijd van: Hissink
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 13-11-2011
Datum einde: 05-01-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geachte opdrachtgever,
Hierbij een mogelijke naam + logo voor uw bedrijf.
De naam spreekt voor zich. Kort, bondig en met het woord ‘kado’ erin verwerkt. Het sterke van de naam is ook dat deze direct aangeeft waar uw organisatie zich mee bezig houdt.
Omdat u zich vooral op de zakelijk markt richt denk ik dat een logo niet te kinderachtig moet zijn en een zekere kwaliteit moet uitstralen. Daarom heb ik gekozen voor de clip van een weckpot. Deze staat symbool voor het product waar u het meest mee werkt, maar geeft ook een chique en solide indruk.
Het grote bijkomend voordeel is dat deze ‘clip’ in de grafische industrie zeer uniek is, wat betekend dat mensen het alleen met uw bedrijf zullen associëren
Ik heb ook een kleiner zwart/wit exemplaar verwerkt, zodat u kunt zien dat het ook als versimpeld logo op bijv. briefpapier nog zeer goed te herkennen is.
Opmerkingen zijn welkom!
Mvgr. Peter
Doordacht idee!! Vooral het onderschrift spreekt ons erg aan. Vulkado is ook een originele naam; wij laten het even bezinken.
Wat betreft het logo; helemaal eens met de opmerking dat het logo kwaliteit en betrouwbaarheid moet uitstralen voor de zakelijke markt.. Hebt u ook nog andere ideeen want de gedachtengang onderschrijven wij helemaal alleen het logo is nog niet precies wat wij zoeken. Waar het precies in zit, is lastig te omschrijven. Misschien wat meer kleur? Hopelijk hebt u inspiratie voor nieuwe ideeen! Wij kijken ernaar uit!
Vriendelijke groeten,
Céline
Dag Céline,
Bedankt voor de feedback.
Vindt u het idee van de clip wel een goede? Ik denk dat ik aardig begrijp wat u bedoelt. Ik ga er wat kleur in brengen (misschien in de letters van de naam?) en ik zal de clip wat abstracter proberen weer te geven. Iets minder realisme.
Mvgr. Peter
Beste Peter,
Idee van de clip kan ik nog niet goed inschatten. Ben wel benieuwd naar het idee. In het logo hoeft geen weckpot te zitten. Als u ideeen hebt om een uniek cadeau in de brede zin van het woord in een afbeelding te vatten zou dat ook geweldig zijn.
Over Vulkado zijn we aan het nadenken. Hebt u ook nog creatieve ideeen om in de naam uniek of compleet of persoonlijk te verwerken in relatie tot geschenk of kado??
Vriendelijke groeten,
Céline
Dag Céline,
Ik zal de clip van de weckpot verwijderen en kijken of ik iets met de letters kan doen om er een woordlogo van te maken.
De naam zelf is lastig. Ik dacht naast \'vulkado\' meteen aan \'uniQado\' en \'persokado\'. Die laatste vind ik niet echt lekker klinken en de 2e is helaas al door een onlinewinkel bezet. Namelijk uniqadeau.nl, en dat lijkt er te veel op vind ik.
Het sterke van \'vulkado\' is dat het één samengesteld woord is, dat niet te lang wordt. Anders kom je al gauw uit op een naam uit meerdere woorden. Ik weet niet of dat is wat u wilt?
Mvgr. Peter
Ziet er erg mooi uit! Wij laten het even bezinken.
Vriendelijke groeten,
Céline