Hallo Maaike,
Dank je voor je positieve reactie. Bijgaand het logo in geel. Dat geeft meteen een hele andere uitstraling, maar zeker ook mooi. Ben benieuwd wat jij er van vindt!
Over de naam: één ding is zeker die naam past bij jou. De naam ligt ook lekker in de mond en is vrouwelijk en stoer tegelijk. ;-)
Groetjes Wendy
Professionele bedrijfsnaam + logo gezocht voor dame die start met eigen bedrijf
- Wedstrijd van: Maaike
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 07-10-2011
Datum einde: 21-10-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Maaike,
Hierbij mijn eerste voorstel. www.maaikes.nl en www.maaikes.com zijn allebei nog beschikbaar.
Ik zie je reactie graag tegemoet!
Groetjes Wendy
Beste Wendy
Het logo spreek mij meteen aan! Toen ik zelf namen aan het bedenken was kwam het idee voor mijn eigen naam ook naar voren maar had ik snel weer van tafel gehaald. Nu ik het zo zie is het toch erg leuk :)
De kleuren vind ik erg mooi en de ronde vormen van de letters ook. Zou je het logo ook in het geel ipv roze kunnen laten zien?
Super gedaan en bedankt.
Groetjes, Maaike