tandarts

Datum start: 08-06-2011

Datum einde: 05-07-2011

Totaal budget: € 375.00
Nieuwste inzending
Book cover
guusgijben

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor mijn tandartspraktijk ( groepspraktijk met een aantal specialisaties) ben ik opzoek naar een praktijknaam met logo.
Ik ben opzoek naar een naam die uiting geeft aan de sfeer die ik wil uitstralen. Kernwoorden zijn: fris, jong, ontspannen, hoge kwaliteit, mensvriendelijk, opvallend maar niet opzichtig, een naam die blijft "hangen" maar wel voor iedereen toegankelijk ( van 4 tot 100 jaar ), hip, Nederlands dus geen Engels
Het bijpassende logo moet stralen door eenvoud en vooral herkenbaarheid.(geen stereotype).

Als aanvulling op de naamkeuze: Mijn eerste idee was geen ENGELS maar een hippe naam is wel gewenst dus u mag het wat ruimer zien: als de naam maar voor een breed publiek toegankelijk is! De praktijk staat in Etten Leur. Misschien geeft dit ook extra inspiratie

Bedrijfsomschrijving


Tandartspraktijk met een nieuwe frisse uitstraling

Doelgroep


breed publiek uit alle lagen van de bevolking van 4 tot 100 jaar

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Frisse en herkenbare kleuren zoals "appelgroen" of helder blauw. Het is de bedoeling dat de kleur uiteindelijk terugkomt in de huisstijl en ook in de inrichting!

Designer: lauww lauww
bedrijfsnaam_logo-lauww-MAA1d3aa

lauwwlauww

Beste Remko,

Hierbij mijn tweede inzending,ik was niet zeker over de naam dus heb ik hierbij een andere naam gebruikt. Ik ben benieuwd naar uw reactie.

Met vriendelijke groet,
Laura van de Wiel

lauwwlauww

Weer even in het groot bekijken voor de kleuren aub.

NijsseNijsse

Goedenavond,

Tot mijn verbazing zie ik dat u de naam die ik eerder ingezonden heb gebruikt.

Dit is een Naam + Logo wedstrijd. Zoals men ook geen logo\'s van elkaar gebruikt, doet men dat ook niet met verzonnen namen.

Ik verzoek u uw inzending in te trekken en zelf een andere naam te bedenken.

Mvg,

R. Nijsse

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.