Hoi Remko,
Zoals je ziet heb ik een ander ontwerp gemaakt.
Nederlandse naam. De klant staat voor op. Met de frisse kleur.
De kroon van \"klant is koning\", \"kroon op je gebit\" en de ronde vormpjes staan voor groep en is weer onderdeel van de kroon.
Mvg,
Joor
tandarts
- Wedstrijd van: remko
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-06-2011
Datum einde: 05-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo Remko,
Hierbij mijn inzending.
De kleur blauw heb ik gekozen voor de frisheid, \"zuiver\"
De tandvorm is denk ik duidelijk.
De naam, Tand & Co blijft hangen is voor jong en oud pakkend volgens mij.
De halve cirkel, staat voor glimlach,tevreden en afsluiting van het geheel als in groep.
Je reactie verneem ik graag.
Groetjes uit Etten-Leur,
Joor
mooie frisse kleur, herkenbaar, naam is leuk maar niet super