Revisie nummer drie van het logo. Door de kleur rood ook toe te voegen aan het woordmerk komt het nu meer als een samenhangend logo over.
Vriendelijke groet,
Sander Meilink
Unieke naam voor kunststof kozijnen bedrijf
- Wedstrijd van: tutambien
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 27-02-2012
Datum einde: 27-03-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Sander Meilink,
Bedankt voor je inzending(en)!
de naam die we zoeken moet, zoals in onze specs. omschreven: "Modern design, iets wat opvalt, uniek is, anders dan anderen" zijn, dit vinden wij niet terug in jou Kozijn & meer.
Als extra info: de naam zou iets mogen hebben net als nu bv. Samsung doet met laptops: "ULTRA" het woord ultra kan op meerde manieren verder worden ingezet!
Het idee van het ontwerp is wel creatief, maar zou ook net wat meer in de richting van apart/uniek/anders dan anderen mogen..dit in combinatie met een juiste naam, zitten we in de goede richting.
Graag zien we je veranderingen/aanvullingen tegemoet.
Bedankt,
M.vr.gr.
HB & CG

En hierbij een tweede variant met diepte.

Hallo Tutambien,
Hierbij mijn eerste voorstel. Het is een denkrichting, dus denk mee en stuur het de gewenste kant op.
Vriendelijke groet,
Sander