Bij deze inzending heb ik gekozen voor het woord ETAPA, spaans voor toneel. Immers alles wat jullie bouwen vormt het toneel voor iedere beleving.
www.etapa.nl is nog vrij!
Mvg.
Marco
Uw creatie dagelijks op de aftiteling van TV?
- Wedstrijd van: barthenni
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 04-04-2011
Datum einde: 15-04-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hierbij mijn nieuwe inzending. Ik heb gekozen voor de naam EXPERIENSA, welke gebaseerd is op het woord experience/experiencia welke beleving betekend en dat bouwen jullie!
Mvg.
Marco

Hierbij een paar namen waarvan ik van mening ben dat deze door jullie gebruikt kunnen worden, In veel gevallen is het een samenvoeging van meerdere woorden.
Mochten jullie één of meerdere namen goed vinden, dan maak ik er graag een passend logo bij!
Ik hoor graag van jullie.
Mvg.
Marco
Beste Marco,
We zijn vooral op zoek naar een pakkende goed te onthouden naam. Het stadium met combinatienamen hebben we eigennlijk al achter ons gelaten. We zitten meer op de lijn van een naam als \"talpa\" wat staat voor mol. Wellicht kun je iets dergelijks verzinnen wat bij qua lading bij ons past. met de pay off kunnen onze klanten vernemen wat wij doen.