Geen commentaar
Wie o wie kan mijn bedrijfsnaam en logo ontwerpen?
- Wedstrijd van: Mbr
- Categorie: Bedrijfsnaam & logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 26-05-2011
Datum einde: 16-06-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Ik heb gekozen voor ZiZ, zeker in ziekteverzuim, of zeker in zorg. De domeinnaam Zizadvies.nl is ook nog vrij.
Leuke naam!
Echter inmiddels heb ik zelf een bedrjfsnaam gevonden en vastgelagd (zie discussie). Mijn bedijfsnaam zal return2work worden maar ik sta open voor een logo en huisstijl.
mvg
Mbr
Wel jammer, zeker omdat uw voorkeur uitging naar iets Nederlands en zonder cijfers