Zeeuws Werving en selectie bureau

Datum start: 26-10-2011

Datum einde: 04-11-2011

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
kaartjee

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


logo en bedrijfnaam

Bedrijfsomschrijving


Binnenkort ga ik een werving en selectie bureau beginnen. Dit na jaren in die branche voor een werkgever te hebben gewerkt, nu ga ik het zelf doen. Ik zoek een pakkende naam en mooi logo, waar het liefst het woord Zeeland inzit, omdat ik regionaal ga werken.
Ik ga bemiddelen in Mbo, Hbo en WO functies. Ik wilde graag Zeeland Recruitment, maar die naam is al bezet, helaas. Iets in die trand dus.

Doelgroep


Doelgroep zijn bedrijven/instellingen met Mbo, Hbo en WO functies

Kleuren, favoriete logo's, must haves


verras me! Het moet wel een fris en modern logo zijn, geen oudbollig logo

Designer: HansT HansT
bedrijfsnaam_logo-hanst-aaTdxWy0

HansTHansT

Een fris logo met de naam Zeeland erin. Regionaal. Waarom dan niet helemaal Hollands? Ik heb diverse namen bedacht: Werken in Zeeland, Werk in Zeeland, Zeeland Werkt, Zeelandwerk, Zeelandswerken en degene die ik uiteindelijk heb uitgewerkt en ook geheel vrij is met de domeinnamen .nl en .com is: Zeelandswerk. Een donkerblauwe zeekleur voor Zeeland, een frisgroene kleur voor de infographic en de verbindende \'s\'. Vervolgens een verfrissend lichtblauwe kleur voor het Werk dat Zeeland te bieden heeft.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.