Geen commentaar
Ontwerp iconen voor een nieuw autoinkoopservice
- Wedstrijd van: Serkan
- Categorie: Buttons, Icons
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 14-08-2018
Datum einde: 21-08-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


suggestion is very helpful.
I like the black one, right under. I assume that this is only a example? you will now make the icons I asked for?

Goede dag.
Ik zal je wensen uitwerken.
Ik kan de kleur aanpassen.
feedback is welkom
Met vriendelijke groet, Ben
Goedemorgen, dit is voor mij de eerste keer dat ik dit doe dus ik hoop dat ik snap wat je bedoelt. Als ik moet kiezen uit 1 van de 4 afbeeldingen dan denk vind ik de bovenste 2 geschikter omdat die geen vierkante omlijsting hebben. Mijn voorkeur gaat is dat alleen de icoontjes te zien zijn. Qua kleur denk ik dat enkel zwart of blauw geschikt is. Het gaat mij erom dat de icoontjes waar ik om vraag ontworpen worden en dat ze duidelijk weergeven wat er gevragd wordt. mvg
will thank you very much.. i will change the color..