Ontwerp van iconen en markers voor gebruik in navigatiesoftware

Datum start: 11-09-2011

Datum einde: 07-10-2011

Totaal budget: € 425.00
Nieuwste inzending
Book cover
Thox

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


De vaarkaart vormt de onderlegger in al deze producten en diensten. Op de kaart willen wij extra informatie in lagen tonen. Elke laag toont een aantal icoontjes of markers op de kaart. De icoontjes geven al een idee welke informatie er achter zit. De gebruiker klikt op een icoontje en extra informatie wordt getoond.

Wij beschikken over een set van icoontjes en markers die door een inmiddels failliet bedrijf werden gebruikt. Deze bibliotheek vinden wij niet mooi en heeft niet de modernere uitstraling die wij zoeken.
Daarom zoeken wij nu een ontwerper die deze bibliotheek opnieuw voor ons kan maken.

De originele bibliotheek is als projectbestand bijgesloten.

Bedrijfsomschrijving


Promanent komt binnenkort op de markt met een aantal diensten en producten voor navigatie en informatie aan boord. Wij richten ons daarbij met name op Nederlandse watersporters.

Doelgroep


Watersporters in Nederland en Belgie. Jong en oud. Ervaren en minder ervaren. Ook ervaren en minder ervaren computer gebruikers.
Onze software zal werken op Windows, Mac. De icoontjes worden verder gebruikt op een te ontwikkelen website en in de 'echte' Tomtom. Op termijn komen we ook met software voor de iPhone en iPad en andere smartphones.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Een van onze producten zal ook op de Tomtom gebruikt gaan worden. Daarom volgen wij de specificaties van Tomtom voor icoontjes. Deze specificaties zijn:
22x22 pixels voor de normale icoontjes
44x44 pixels voor grotere weergave
Maximaal 256 standaard kleuren palette (Windows, pc)

De complete specificaties van Tomtom zijn ook als projectbestand bijgesloten, compleet met verwijzing naar de website van Tomtom voor extra informatie.

Icoontjes en markers worden getoond op een wisselende ondergrond, die soms ook nog voorzien is van andere informatie. Om op te vallen lijkt het raadzaam om de icoontje van een rand en achtergrond te voorzien.

Ter inspiratie kan je kijken naar:
Google Maps (gebruik van markers)
ANWB Waterkaarten app voor iPhone en iPad (te vinden in de iTunes store met schermafbeeldingen)
Mapquest (.com, ook gebruik van markers)

Designer: bnontwerp.nl bnontwerp.nl
buttons_icons-bnontwerpnl-4ZPBKXJo

bnontwerp.nlbnontwerp.nl

Beste opdrachtgever,

Bij deze mijn voorstel. Hoor graag wat u hiervan vindt.

Groetjes,
Bilal

PromanentPromanent

Heel helder en strak. Mooi gedaan. Gezien het maritieme gebruik zou een blauw tint voor de marker zelf wellicht iets toepasselijker zijn.
Groeten,
Jaap

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.