Beste Marie-Paule,
Hierbij mijn ontwerp voor je facebookpagina, het is professioneel en verfrissend, daarnaast ook erg uitnodigend om te liken.
Design de Facebookpagina van de Sollicitatiebriefexpert
- Wedstrijd van: Marie-Paule
- Categorie: Facebook pagina
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 14-02-2014
Datum einde: 03-04-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Rovdo,
Dank voor je originele design. Heb m met plezier bekeken! Vind het leuk dat je mijn kleuren hebt gebruikt, wel vind ik de afwerking hier en daar wat slordig: het tekstballonnetje staat op een gekke plek, aantal stappen die je hebt getekend is meer dan 3, wat in de war brengt en de gedachte achter het vliegtuigje snap ik niet zo.. Verder mis ik de mogelijkheid om binnen het design van afb. te kunnen wijzigen (zie andere inzendingen) en is mijn profielfoto niet meegenomen in het nieuwe ontwerp.
Misschien kun je op basis hiervan een aangepaste inzending sturen? En heb je een online portfolio dat ik kan bekijken?
Groeten,
Marie-Paule