Een goedenavond,
Hierbij mijn idee voor een header, de profielfoto loopt door in de coverfoto als creatief detail. Ik zie dat u ook een wedstrijd had voor een logo. Vooralsnog heb ik er geen logo in verwerkt, deze kan op het dak van het winkeltje en bijvoorbeeld rechts van de coverfoto, uiteraard kan het logo ook in de profielfoto verwerkt worden ipv het beertje.
Groet
Facebookpagina SuperBabyStore
- Wedstrijd van: superdonald
- Categorie: Facebook pagina
- Status: Beëindigd
Datum start: 27-06-2013
Datum einde: 10-06-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Heel mooie facebook pagina
Een goedenmiddag,
Nog bedankt voor de opmerking, ik ben nog met een header bezig die wilde ik zo gaan plaatsen, maar zie dat de webstrijd opeens beeindigd is ipv de 4e. Kan ik hem toch nog toesturen?
Groetjes,
Madelief