Aanbieding Flyer voor workshops

Datum start: 25-07-2018

Datum einde: 01-08-2018

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
marijke13

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik wil graag een flyer op A5 formaat, dubbelzijdig, full-color. We gaan deze meesturen met onze bestellingen die geplaatst worden op onze webshop, ter promotie van onze workshops.

In de flyer wil ik graag een aanbieding plaatsen. Als men zich met 2 personen aanmeld voor dezelfde les, ontvangt de 2de persoon 25% korting. De actie is geldig t/m 31-10-2017.
Om van de actie gebruikt kunnen maken kunnen ze de volgende kortingscode ingeven: 25PND18

Ze hebben keuze uit lessen in de volgende gebieden:
- Schmink
- Make-up Experience (makeup studio logo gebruiken)
- Theatergrime
- Special FX
- Bodypainting
- Bellypainting
- Airbrush

En op elk gebied hebben ze keuze uit meerdere lessen. Zie ons workshop aanbod op noddies.eu/workshops. Je zou iets kunnen benoemen van: Keuze uit X lessen. Op dit moment hebben we 20 lessen online staan, maar dat worden er ca. 30. ?

Bij de Makeup kun je gebruik maken van het Make-up Studio logo. Dat is een bekend merk waarmee gewerkt wordt.

Qua ontwerp houdt ik van Strak en Duidelijk. De beelden moeten spreken, en er moet een juiste hierarchie in de flyer zitten. En aansluiten bij onze huisstijl. Ik zie iets voor me met horizontale balken van elk vakgebied? Mocht dat teveel zijn dan zijn onze belangrijkste pijlers: Schmink, Makeup, Theatergrime, en Special FX.

We houden van een persoonlijke/vriendelijke vorm van communicatie, dus geen schreeuwerige verkoopflyer.

De foto's die bij de workshops op onze site staan mogen gebruikt worden. De foto's zijn voor ons erg belangrijk want daar komt onze hoge kwaliteit in naar voren. Ik heb daarnaast nog enorm veel beeldmateriaal te over indien nodig. Ik kan hier maar 3 foto's toevoegen. Voor meer materiaal mail naar: info@noddies.nl Zie ook onze FB-pagina. Bovenin de pagina hebben we een foto sider gemaakt. Misschien is dat nog te gebruiken.

We ontvangen graag ook een PDF bestand van de uiteindelijke flyer waarin de teksten en foto's aanpasbaar zijn, zodat we de flyer opzet herhaaldelijk kunnen aanpassen voor meerdere perioden, en voor andere acties.

Bedrijfsomschrijving


We zijn een bedrijf met een Webshop op het gebied van

Doelgroep


Onze doelgroep zijn vrouwen tussen de 25 en 45 jaar.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Graag volgens huisstijl. Logo staat op de webshop Noddies.eu
Uiteraard moet ergens in het klein onze gegevens vermeld worden. (tel, mail, adres)

Designer: CORPnl CORPnl
flyer_toegangskaart-corpnl-bAtcrONs

CORPnlCORPnl

De voorzijde: Wellicht een goede start?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.