Cloud backup Flyer

Datum start: 07-12-2012

Datum einde: 21-12-2012

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
besign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor de introductie van onze nieuwe Cloud Backup dienst willen wij een flyer laten ontwerpen die past bij onze huisstijl (www.rvcom.nl)

- uitleg over cloud backup
- Voordelen

Teksten moeten vrij aanpasbaar zijn in illustrator. Voor de time-being kan er dummy tekst geplaatst worden. Uiteraard moet het een grafisch top ontwerp zijn waarbij we de designers graag hun creatieve brein vrij de loop willen laten.

Succes!

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: DaanB DaanB
flyer_toegangskaart-daanb-9TjNELlg

DaanBDaanB

Hierbij de versie met aanpassingen

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
flyer_toegangskaart-daanb-BdoSJNNg

DaanBDaanB

Hierbij een aangepaste versie naar aanleiding van uw commentaar.

Ik had een ontwerp gemaakt met voor en achterkant omdat dit zo was bij een inzending die u met 5 sterren heeft beoordeeld. Maar is dit ook wat u wilt? Misschien is een enkelzijdige flyer nog een optie, dit is goedkoper met drukken/printen

RVComRVCom

Hoi,
het vorige ontwerp was mooier, echter rechtsonder dan alleen de contactdetails en helemaal boven waar de tekst NIEUW stond moest het logo komen. De tekst nieuw weg. Dus 1. het blok rechtsonder inkrimpen (bij eerste ontwerp) zodat alleen de contactgegevens er nog staan, dan de tekst NIEUW helemaal weg en op die plek het logo.

De achterkant bevat slecht de tekst om klanten uit te leggen wat "cloud" inhoud.

Gr
Richard

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
flyer_toegangskaart-daanb-KetWX9jU

DaanBDaanB

Beste,

Hierbij mijn inzending. Ik hoor graag het commentaar. Ik heb de achterkant nog niet gemaakt, maar als dit ontwerp bevalt zal ik deze meteen maken.

Groeten,
Daan

RVComRVCom

Hallo Daan, dit ziet er opzicht goed uit, Ik zou alleen liever het logo boven zien ipv de tekst nieuw. Dan word het onderste blok ook kleiner en valt het niet meer in de afbeelding.

Gr
Richard

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.