Flyer voor een productlijn draadloze monitoring

Datum start: 01-11-2021

Datum einde: 30-11-2021

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
YARApost

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Beste ,

Graag zou ik een flyer ontwikkelen voor een bepaalde product lijn.
Namelijk onze draadloze sensoren met bereik van 3km tot basistation.

Wij zijn distrubuteur van Aranet( dit moet ook op de flyer vermeld zijn)

Dit is voor het monitoren en het analyseren van Temperatuur , vochtigheid, Co2, Amoniak, gewicht enzo.
Mogelijks zeer interessant nu alles over Iot begint te gaan ( industry of things)

Ik stuur de folder folder en mijn logo er bij.
Ook op onze website kan er al veel bekijken worden. https://www.aminstruments.be

Hopelijk kunnen jullie er iets moois van maken.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Mooiniet Mooiniet
flyer_toegangskaart-mooiniet-59imtzV2

MooinietMooiniet

Hallo Ami,
Hierbij een aangepast ontwerp.
Ik heb de categoriën toegevoegd. Het tekenen van de iconen nam wat tijd in beslag, vandaar dat het wat langer duurde. De iconen op de site zijn niet helemaal scherp en ik wilde het beste resultaat laten zien.
Ook zijn er een aantal producten ingelopen. Let wel; mocht u dit ontwerp kiezen, is het logisch wanneer er na afloop van de website direct contact is en u de gewenste producten met titel/prijs/beschrijving/etc aanlevert, zodat ik deze kan verwerken in een definitief voorstel. Ook zijn niet alle beelden die ik van de website afhaal, niet groot genoeg om om te zetten naar een drukkwaliteit zonder kwaliteitsverlies.
Ik hoor graag wat u vind van het voorstel.
Vriendelijke groet,
Jorina - Mooiniet

Advanced Measuring InstrumentsAdvanced Measuring Instruments

Beste , Dit lijkt voor mij eens sterk ontwerp. Wat ik nog mis is meerdere sensoren( zie laatst ingestuurde versie van iemand) Kan er eventueel een blad 3 bij ? Ik zou ook graag nog een korte uitleg bij de verschillende sensoren plaatsen. Indien u dit ziet zitten om deze wijzingen samen door d te voeren, zal ik u selecteren als winnaar.

We werken dan samen naar een definitieve versie.

Laat je feedback maar horen.
Hoe kan ik u voorzien van de goede afbeeldingen ?

mvg

Ami

Advanced Measuring InstrumentsAdvanced Measuring Instruments

Laat je even je feedback horen ?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
flyer_toegangskaart-mooiniet-kcTLcmY4

MooinietMooiniet

Hallo AMI,
Hierbij mijn voorstel voor een (dubbelzijdige) flyer op A5. Er zijn elementen uit uw bestaande huisstijl gebruikt en gecombineerd met het beeldmateriaal van Aranet voor een cleane, strakke en duidelijke flyer.
Nog niet alle producten zijn geplaatst, maar dat volgt uiteraard wanneer het ontwerp u aanspreekt.
Ik kijk uit naar uw reactie, aanpassingen zijn altijd mogelijk.
Vriendelijke groet,
Jorina - Mooiniet

Advanced Measuring InstrumentsAdvanced Measuring Instruments

Is mooi! Inderdaad een variatie van producten en ook de sectoren zouden ergens zichtbaar moeten zijn. check https://www.aminstruments.be/nl/iot

Afbeeldingen kunnen gebruik worden.

Ook vermelding voor dat er een cloudoplossing is.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.