Flyer voor tandartspraktijk

Datum start: 16-04-2020

Datum einde: 23-04-2020

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
Zo

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een flyer voor het werven van nieuwe patiënten voor een tandartspraktijk. Duidelijk moet zijn waar mensen zich kunnen inschrijven en wat wij als praktijk te bieden hebben. Bijgaand teksten voor de flyer en het logo van de praktijk een aantal foto's volgen nog. De voorkeurskleuren voor de flyer zijn lichtblauw(kleur logo) en donkerblauw.
Voor overige info zie onze website: www.tandartspraktijkdiemenzuid.nl

Graag ontvangen we twee opzetten. Één volledig Nederlandstalig en één Nederlands- en Engelstalig.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Dadaist Dadaist
flyer_toegangskaart-dadaist-4oZBEuJc

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
flyer_toegangskaart-dadaist-4CFSR1vc

DadaistDadaist

Dag Chris,

Mochten jullie toch graag een recto verso flyer willen, kan er mogelijks deze versie op de keerzijde van mijn ontwerp staan. Vervolgens zou ik dan ook wat geel laten terugkomen op de zijde die ik eerder aangeboden heb. Een licht aangepaste versie volgt in mijn volgende upload.

Greetz
Joël

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
flyer_toegangskaart-dadaist-KCxJae6y

DadaistDadaist

Ik heb nog een paar kleine details aangepast hier en daar. Mogelijks zou je de Engelstalige versie aan de keerzijde kunnen drukken, maar persoonlijk zou ik dat niet direct doen.
Met de QR-code kan men rechtstreeks naar je website van waar men de flyer aangeboden krijgt...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
flyer_toegangskaart-dadaist-xJR3g8TQ

DadaistDadaist

Dag Chris,

Bedankt voor de feedback omtrent het formaat. Ik vreesde eerst dat ik niet voldoende plaats zou hebben op één zijde van een A5, maar het is me toch gelukt.
Het is uiteraard mogelijk om de foto te vervangen door een andere.
Misschien is het zelfs beter om de flyer niet recto verso te laten bedrukken want dan krijg je zo'n lichte doorschijn van wat er op de keerzijde staat tenzij je een dikker grammage van papier neemt wat normaal niet gedaan wordt bij flyers.

Ik hoor graag je reactie.

Met vriendelijke groet
Joël

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.