Geen commentaar
Flyer/poster ontwerp voor zintuigprikkelend muziekevenement | 2 designs
- Wedstrijd van: skyway
- Categorie: Flyer, (Toegangs)Kaart
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 19-01-2012
Datum einde: 13-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor de inzending. De kreet is duidelijk aanwezig! Op de poster/flyer zien wij graag fluoriserende kleuren terug komen. Wij zijn daarnaast benieuwd naar de achterzijde van de flyer waarop de line-up, data etc staan vermeld. Denk nog even na over het feit dat je een bij de kreet "Ooit wel eens muziek geroken" een afbeelding van een oog hebt geplaatst. Kijk ook nog even naar de website, je vermeldt hier Cencity ipv Sencity.