en de achterzijde...
Ontwerp een flyer voor een nieuw cosmetica merk
- Wedstrijd van: info@e-naturals.nl
- Categorie: Flyer, (Toegangs)Kaart
- Status: Beëindigd
Datum start: 09-08-2017
Datum einde: 23-08-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Eva,
Allereerst: goed idee, een merk met natuurlijke biologische ingrediënten. Ik ben daar een enorm voorstander van en altijd op zoek naar dit soort producten.
Hierbij een opzet voor een flyer (voorkant). Het is niet helemaal duidelijk wat je aan informatie kwijt wil op de flyer en met welk doel. Maar ik ben er vanuit gegaan dat je een flyer wil verspreiden als aankondiging van het nieuwe merk AVA om mensen naar je website toe te leiden, voordat de producten verkrijgbaar zijn.
Ik ben uitgegaan van een vierkant model 16,8x16,8 cm op recyclend of crèmekleurig natuurpapier en heb wat teksten van de website geplukt die denk ik belangrijk zijn. Het letterfont Isidora heb ik inmiddels gedownload maar werkt nog niet, dus heb nu even een enigszins vergelijkbare dunne schreefloze letter gekozen voor dit voorstel.
Uiteraard is dit nog maar een voorstel en kan er nog van alles veranderd worden…
Ik hoor het graag, misschien had je iets compleet anders voor ogen.
Succes!
mvrgr Patricia