Ontwerp een flyer voor nieuw trendy sieradenmerk

Datum start: 28-01-2014

Datum einde: 31-01-2014

Totaal budget: € 159.00
Nieuwste inzending
Book cover
R10

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwerp een flyer A6 formaat voor- en achterkant om ARLIZI te promoten; de stijl van de webshop moet herkenbaar zijn. ARLIZI is een nieuw Nederlands design duo dat handgemaakte sieraden via hun webshop verkoopt (www.arlizi.com), wij zitten in het midden segment tussen retail en juweliers in. De flyer moet een overzicht laten zien van onze producten en potentiële kopers naar onze website brengen. De flyer wordt gebruikt in (mode)winkels en huis-aan-huis verspreid.

Bedrijfsomschrijving


ARLIZI verkoopt alleen via onze webshop; wij kunnen daardoor hoge kwaliteit voor een betaalbare prijs leveren. Omdat de producten met de hand gemaakt worden zijn ze uniek en de oplages beperkt. ARLIZI is midden januari 2014 gelanceerd.

Doelgroep


Vrouwen tussen de 18 en 75 jaar die modebewust zijn en trends volgen, de ontwerpen zijn stijlvol en trendy.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ons logo mag zwart/wit of wit/zwart. Lettertype Ariel. Productfoto's kunnen gekopieerd worden van de website of apart aangeleverd worden. Een voorbeeld van voor- en achterkant (tekst op achterkant is belangrijk, suggesties voor aanpassing zijn welkom) is bijgevoegd. Het certified PDF ontwerp dient off-set print klaar te zijn.

Designer: R10 R10
flyer_toegangskaart-r10-uBEnzVWS

R10R10

Ik heb gelezen dat u al voor een ander ontwerp gekozen hebt. Ik was nog bezig met dit ontwerp, dus mocht u van gedachten veranderen, dan stuur ik u de achterkant ook nog

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.