Opmaak flyer met tekst

Datum start: 15-05-2012

Datum einde: 22-05-2012

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
vanrijswijk

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik wil een flyer laten drukken en die bij de voetbalwedstrijden van NL elftal flyeren voor EK-reizigers naar Polen/Oekraine of natuurlijk de gewone vakantie reizen.

Bedrijfsomschrijving


Wij zijn Valet & Shuttle service parking bedrijf voor reizigers die reizen via Schiphol. Zie website www.orangeparkingschiphol.nl

Doelgroep


Zakelijke reizigers, vakantie reizigers.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Natuurlijk een oranje tintje moet afgestemd worden op de EK.

Designer: Thieu Thieu
flyer_toegangskaart-thieu-DphQ17Dc

Geen commentaar

ThieuThieu

Goede middag Boulah,
Een wat ongebruikelijke flyer, die volgens mij perfect aansluit bij je doelgroep, voetbalsupporters. (De applauskaart is al aangewezen als hét antwoord op de vuvuzela). Met nagenoeg geen inspanning toch veel effect. Op de achterkant 'stroken' heb ik de werkwijze en voordelen van Orange Parking gezet. Ik hoop dat je net zo enthousiast bent als ik en ben benieuwd naar je reactie. Met vriendelijke groet, Thieu

ThieuThieu

misschien wel overbodig om toe te voegen, maar voor de zekerheid doe ik het toch even. . .

De kaart is gemaakt van een stevig geplastificeerd karton en maakt wanneer je'm vasthoudt (in de ene hand) en licht slaat (op de andere) een een applaus geluid. Mocht het nog onduidelijk zijn hoor ik het graag. Bewaargarantie is dus wel groter.

met vriendelijke groet, Thieu

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
flyer_toegangskaart-thieu-DDNhDEpc

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.