STIJLVOLLE FLYER VOOR FOTOGRAFIE

Datum start: 10-03-2015

Datum einde: 30-04-2015

Totaal budget: € 125.00
Nieuwste inzending
Book cover
Designmonkey.nl

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik zoek een mooie dubbelzijdige A5 flyer (liefst liggend)/of vierkant om mijn fotografie onder de aandacht te brengen. Het moet een elegante/stijlvolle en frisse uitstraling hebben.
Het betreft hierbij BELOVED fotografie wat geschikt is voor koppels van alle leeftijden, gezinnen/families, kinderen.
Er moet zowel tekst/uitleg als foto's bij.
Kijk op mijn website voor meer info:
http://www.yvettevlaar.nl/3164443/beloved
Voor fotomateriaal: http://www.yvettevlaar.nl/1164442/beloved

De flyer moet makkelijk aan te passen zijn met foto's en tekst voor zowel kinderfotografie als gezinnen/familie fotografie.

Bedrijfsomschrijving


Ik ben zelfstandig fotograaf en heb mij sinds 2013 de BELOVED techniek eigen gemaakt. Deze techniek zorgt ervoor dat mensen niet meer met een "cheese" lach op de foto gaan. Er wordt dieper in gegaan op relaties. Ook heb ik mijn teachers qualification gehaald en mag nu wereldwijd andere fotografen gaan opleiden.

Doelgroep


Ik wil mij voornamelijk richten op het middensegment. Ik ga voor mooie producten voor aan de muur of albums. Lever ook niet standaard de digitale bestanden erbij.
Voor de koppels kan het van 20-100
Anders voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Mijn logo moet erop en ik wil frisse kleuren of iets romantisch pastel.
Hou niet van donkere kleuren zwart/donkerblauw

Lettertype wat gebruikt is voor logo: Microsoft Yi baiti

Designer: rpdesign rpdesign
flyer_toegangskaart-rpdesign-MwD1YnBo

Geen commentaar

Er mag iets meer kleur in en ik ben niet zo wel van het "verknippen" van foto's.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.