Voorkant voor flyer SID Nederland

Datum start: 07-03-2012

Datum einde: 28-03-2012

Totaal budget: € 175.00
Nieuwste inzending
Book cover
beukdesign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


- voorkant van een (algemene) folder/flyer over SID-NL
Deze voorkant zou vervolgens ook gebruikt moeten kunnen worden voor andere producten zoals een ansichtkaart of bijvoorbeeld een boekomslag. Het format van de folder/flyer staat niet vast.

Belangrijkste is dat het product uitnodigt tot lezen en tot deelname aan het debat. Het springt uit een stapel van documenten/flyers/folders! Het is anders.

Bedrijfsomschrijving


Society voor International Development (SID-NL) is een netwerkorganisatie die lezingen en debatten organiseert - een platform biedt - voor een ieder die geïnteresseerd is in het verdiepen & verbreden van het debat over internationale ontwikkeling. SID-NL is een van de 45 afdelingen van de internationale organisatie. De thema's van de debatten zijn ofwel actueel ofwel agenda-bepalend. De doelstelling van de debatten is enerzijds uiteenlopende visies uit te wisselen om een ieders gedachten (verder) te scherpen en anderzijds om het beleid ten aanzien van internationale ontwikkelingen te beinvloeden. In de doelgroep zitten wetenschappers, beleidsmakers, politici, bedrijfsleven, studenten, NGO's, etc. Kernwoorden voor SID-NL zijn: innovatief, dynamisch, debat, voor de troepen uit, inspiratie, varieteit aan actoren, trend-setting, kwaliteit, kennis, veranderingsgedreven, grensoverschrijdend, global future. Zie ook: www.sid-nl.org

Doelgroep


Iedereen die deel wil nemen aan het debat over internationale ontwikkeling, varierend van bedrijfsleven tot NGO tot politicus tot burger.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Huidig logo SID moet integraal deel uitmaken, dus ook de kleur blauw

Designer: steilvol steilvol
flyer_toegangskaart-steilvol-8B963RcO

steilvolsteilvol

Dit betreft dus de achterkant van de flyer.

SID NederlandSID Nederland

Het design is wat donker. Zo'n rijtje met foto's vind ik wel aantrekkelijk.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
flyer_toegangskaart-steilvol-7YpNFZEO

steilvolsteilvol

Beste opdrachtgever,

De flyer heb ik opgebouwd uit een voor en achterkant. De voorkant is zoals gevraagd universeel. Waar nu Lezing & debat staat kan iedere willekeurige titel komen te staan.

De achterzijde is de wervende tekst voor in dit geval dus de lezingen en debatten. Ik heb uw eigen tekst gebruikt, maar dar kan iedere willekeurige tekst staan.

De foto's (los van de fotos van uw facebook pagina die ik heb gebruikt) zijn niet rechtenvrij, maar wel bestaat er de mogelijkheid om dergelijke foto's te kopen via websites of wellicht heeft u zelf foto's. Uit ervaring weet ik namelijk dat foto's veel meer aanspreken in een flyer dan alleen tekst.

Ik hoor graag wat u er van vindt.

Groet,
Remon Workel

steilvol reclamebureau

SID NederlandSID Nederland

een foto is zeker een goed idee. Wij vinden het lastig iets te vinden wat 'internationale samenwerking' zegt. De foto die je nu hebt gekozen zegt eerder enkel 'Ontwikkelingssamenwerking'.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.