Hierbij de versies magenta en aqua met een subtiel en kleine diamant bovenop de \'i\'.
Het woord \'werkt\' kleiner, een punt i.p.v. een uitroepteken, \'claire\' in handgeschreven evenals professioneel ogend lettertype.
Persoonlijk spreekt mij de magenta versie aan, maakt het wat vrouwelijker.
Laat mij weten wat je er van vind.
Mvg, Stefan
Huisstijl en logo voor Claire Werkt
- Wedstrijd van: clairewerkt
- Categorie: Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 04-03-2011
Datum einde: 18-03-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


dank je wel voor je inzending. ik vond geloof ik je eerste inzending toch mooier. Thanks.

Een krachtig/herkenbaar logo die gelijkertijd professioneel oogt.
De verschillende \'werk\'woorden \'adviseert, coacht, traint\' voor een duidelijk beeld waar Claire Werkt zich mee bezig houdt.
2 versies, blauw en groen met een kleine verloop waardoor het logo er nog meer uitspringt.
Ik ben benieuwd naar je reactie.
Mvg, Stefan
Dank je wel voor je ontwerp. Zou je het ontwerp ook in magenta en aqua kunnen maken/ em zou je \'adviseert\' op het eind kunnen plaatsen/ Het uitroepteken kunnen vervangen door een punt. Claire in een handgeschreven font maken en groter t.o.v. werkt? Ben benieuwd!
Ik zou het weleens willen zien met een heel klein, net echt lijkens diamantje als punt op de i.