Geen commentaar
huisstijl en logo voor een trainer
- Wedstrijd van: marcel@marcelpennings.nl
- Categorie: Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 16-07-2011
Datum einde: 07-08-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Marcel,
Hier een derde voorstel.
Heroiek laten zien met paar streepjes was best lastig.
Met vriendelijke groet,
LONDON
Hoi Londen,
Ik begrijp dat het niet altijd eenvoudig is om zoiets als heldendom in een logo te vangen. Van dit figuurtje kan in ieder gezegd worden wat hij/zij doet. Helden zijn voor mij mensen die iets doen dat groter in dan henzelf. Wat ik van helden leer is dat ze ergens aan beginnen zonder dat ze weten waar ze uiteindelijk uit gaan komen. Het avontuur, de spanning opzoeken of zich heel kwetsbaar opstellen om deze wereld iets beter te maken. Ik ben nog niet helemaal overtuigd dat dit persoontje dat doet maar vind het wel beter dan je eerste inzending. Ik heb op dit moment ook niet heel duidelijke suggesties voor een wijziging.
Groet Marcel
Beste Marcel,
De essentie van dit figuurtje is dat het wordt aangemoedid door het groepje. Hij staat er niet alleen voor, het lef hebben om dit te gaan doen. Ik hoop dat het een beter beeld weergeeft.
Bedankt voor uw fijne reactie/feedback.
Met vriendelijke groet,
LONDON

Geen commentaar
Hoi London,
Grappig idee maar het vorige mannetje sprak me wel aan vanuit een figuurtje bestaand uit een paar lijntjes. Deze inzending is me net iets te frivool. Doeltreffend spreekt met overigens wel aan. Zou je eens met het vorige mannetje(figuurtje) kunnen proberen de heroiek toe te voegen?
groet en succes,
Marcel
Beste Marcel,
Ik ben op dit moment een weekje weg,
Vanaf zaterdag 30 juli ben ik weer terug.
Dan ga ik weer aan de slag.
Met vriendelijke groet,
LONDON

Geen commentaar
Beste London,
Interressante inzending. Op het kleine formaat komt de kleur (op mijn beeldscherm) een beetje goudkleurig over terwijl als je erop klikt het oranje meer naar voren komt. Dat oranje spreekt me zoals inmiddels bekend erg aan. Als titel zou ik trainer en teamcoach kiezen. Voor het logo vraag ik me wel af wat dat mannetje nu aan het doen is. Voor mij staat het voor beweging en dat is ok. Het zou ook kunnen staan voor iemand die ergens voor wegspringt of aan het dansen is. Ik gebruik vaak helden als voorbeeld voor persoonlijke ontwikkeling. Wellicht zou het mannetje iets meer heroiek kunnen krijgen.
Groet en bedankt voor je inzending.
Marcel