Het logo toont de dienst van begin tot einde: sleutel afgeven, de rit naar de parking (stippellijn) en het parkeren (volle lijnen). Het kan gebruikt worden in één kleur of twee, met allemaal simpele vormen, wat het ook bruikbaar maakt voor evt flexo-druk ed in de toekomst.
Logo voor een nieuw bedrijf Orange Parking Schiphol
Datum start: 17-04-2012
Datum einde: 30-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

