Het zelfde logo alleen een wat zachtere uitstraling.
MijnMarketingTeam zoekt logo en huisstijl
Datum start: 05-11-2012
Datum einde: 19-11-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



De gesprek-ballonnetjes staan voor communicatie. Ik heb voor deze ballonnetjes gekozen, omdat marketing het uiteindelijke doel heeft te communiceren met de markt, waardoor meer omzet wordt genereert.
De verschillende vormen van de ballonnetjes geeft de meerdere disciplines van een MKB-bedrijf weer. De witte is MijnMarketingTeam. Deze past zodanig in de organisatie het een mooi eenheid vormt.
Het symboollogo dermate herkenbaar dat zowel met als zonder tekst kan worden toegepast.
Daarnaast heb ik alles zo eenvoudig mogelijk gehouden, waardoor het logo en de huisstijl een jonge, frisse en professionele uitstraling heeft gekregen.