Geen commentaar
Nieuwe huisstijl voor een importeur van horeca apparatuur
- Wedstrijd van: Combisteel
- Categorie: Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 02-05-2014
Datum einde: 02-06-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Ik heb zoals u gevraagd heeft wat aanpassingen gemaakt. Ik hoor graag wat u ervan vindt.
Mvg Karin

Hierbij mijn opzet voor de huisstijl. Ik hoor graag wat u hier van vindt.
M.v.g Karin
Bedankt voor je ontwerp. Leuk bedacht om die lijnen uit het logo terug te laten komen. Alleen hoeven onze gegevens niet opgenomen te worden. Onze adressen en bankgegevens worden automatisch afgedrukt.
Mvg, Vera
Ik had de gegevens daar neergezet zodat u een compleet beeld zou krijgen. Uiteraard kan ik die gegevens er makkelijk weer weghalen. We kunnen natuurlijk ook nog alle kanten op met betrekking tot kleuren.
Mvg Karin
Beste Karin,
Ik vind het ontwerp nog weinig spreken. Zou je een voorstel kunnen maken met andere kleuren ipv het grijze?
Mvg,
Vera