een tweede logo voor als de naam toch die andere is: stichting Maatschappij, Veiligheid en Politie een soortgelijk kleurrijk logo: herkenbaarheid, kleuren die het toegankelijk maken. Paars als kleur van vergeving en omdat die lekker opvalt.
Stichting Erkenning Waardering Zorg Politie
- Wedstrijd van: breumelhof
- Categorie: Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 04-07-2012
Datum einde: 18-07-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Ik heb een logo ontworpen wat misschien ook voor een kinderdagverblijf gebruikt zou kunnen worden. Waarom?
Logo's van politie en overheid zijn nogal eens formeel en op afstand. Voor het onderwerp respect voor medewerkers van zorg en politie moet het thema meer dichtbij komen. Die mensen zijn er voor ons en van ons.
De reden dat het visitekaartje zo'n onorthodoxe -rare en vast dure- maat heeft is: "anders want het móet anders"
Ik heb voor dit ontwerp aangehouden stichting erkenning Waardering Zorg en Politie: de Erkenning en Waardering staan opzettelijk onderaan omdat daarop het werken van/met/in/voor/door Zorg en Politie gebaseerd zou moeten zijn.