Hemp G!
Aangepast! Was dit de bedoeling?
Ik hoor het wel.
Groet,
Til
Crieer de Hennep G !!!
- Wedstrijd van: HempG
- Categorie: Illustratie, Tekening, Kledingopdruk
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-05-2012
Datum einde: 03-06-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Yep!! Dit is beter!!!thanx
Jullie hebben het me echt moeilijk gemaakt. A.s. zondag maak ik de winnaar bekend ;-)

Beste HempG,
Bij deze de aangepaste versie... Feedback is welkom!
Groet, TIL
Nice!!! Maar zijn blad mag niet achter de G vallen. De rechterhelf valt weg achter de G waardoor je zijn ene hand niet goed ziet.

Beste opdrachtgever,
Het ontwerp aangepast volgens de genoemde punten... 5 stars? Graag hoor ik het!
Til
Thanks voor de aanpassing!!!Het blijft een Topper maar ik heb de volgende feedback:
-Dat jointje kan uit zijn hand en met handschoen vind ik het niet beter geworden.Kan je het toch houden bij een mooie bladhanden . Waarbij hij peace wijst of een thumbs up.
- De hemp G logo tekst volledig in het zwart vond ik mooier.
Kan je het daarbij laten zoals bij je inzending 2de inzending.
- En misschien dat je de onderkant van zijn schoen maar toch niet moet laten zien. Kan hij met zijn ene schoen waarvan je nu de onderkant ziet, staan/steunen tegen de binnenkant van de G letter, waardoor het lijkt alsof hij echt in die G staat.
-Zou je inplaats van de G Star ketting een riem kunnen maken met een grote G gesp.
- en de broek iets baggier (meer hiphop)
Ik hoop dat het lukt, Succes!!!
Yo Til whazzup??
Zou je ook een illustratie kunnen maken van alleen zijn bovenlichaam in die G
Beste Hemp G,
Ga ik vandaag mee aan de slag!

Hallo opdrachtgever,
Bij deze de aangepaste versie. De 'G' ook even in een ander lettertype weergegeven. Aanpassingen zijn wederom mogelijk. Graag een beetje feedback... Groet, Til
Hij is echt Vet!! Dit wordt een 5star G!!!
Aanpassingsverzoekjes:
-Kun je alleen die handen iets duidelijker maken.Desnoods met een soort handschoen zoals van de M&M's.
-Z'n broek is nog een beetje hoogwater ;-) misschien dat je daar wat aan kan doen.Het een beetje meer hiphop/street maken.
- Wat je onderaan die schoen heb gedaan is strak, maar 3 G's in die illustratie vind ik iets teveel. HempStarz is het bedrijf dat Hemp G gaat vertegenwoordigen misschien dat je onderaan die schoen Starz in een lettertype kan plaatsen of 5 sterrentjes ........zodat ik je die 5 Stars MOET geven ;-)
Succes!!
Ps. De aan gepaste grote "G" is wel vet maar ik vind die vorige toch iets duidelijke, misschien dat je iets duidelijker kan maken.
Morgen zal ik het aangepaste ontwerp uploaden! Was even een weekendje weg, maar ga er morgen mee aan de slag!
Groet, Til

Beste Opdrachtgever,
Bij deze mijn ontwerp voor Hemp G. Aanpassingen zijn uiteraard mogelijk. Graag hoor ik of dit in de buurt komt van uw wensen...
Til
VeT!!!! Die kop is perfect, niets meer aan doen, misschien dat je hem nog handen en schoenen kan geven.
Ketting mag iets dikker
Prima! Ga eraan werken. Thanks for feedback! Tot binnenkort...
Til Wazzup alles goed? Ben benieuwd naar je aangepast ontwerp...
Zeker! Het aangepaste ontwerp ga ik vanavond uploaden! Komt goed...