Hallo,
Ik heb uw visitekaartje even opgepakt.
Ik heb uw logo gebruikt, het logo ziet er leuk uit voor de branche waar je in werkt. Door middel van dit visitekaartje kun je jezelf onderscheiden van alle andere beauty's door het kleurgebruik en beeld gebruik.
Het is een stoer visitekaartje met een luxe uitstraling. De foto die ik op het visitekaartje heb gebruikt is ook stoer en kun je gebruiken want de licentie is al goed.
Graag hoor ik uw reactie.
Freestyle beauty zoekt visitekaartje
- Wedstrijd van: Freestyle Beauty
- Categorie: Illustratie, Tekening, Kledingopdruk
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 03-09-2018
Datum einde: 10-09-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

