Geen commentaar
Klasse / BravO
- Wedstrijd van: Tellenvaar
- Categorie: Illustratie, Tekening, Kledingopdruk
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 02-12-2015
Datum einde: 16-12-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste RysDesign,
Leuk om te zien wat je van het logo hebt gemaakt.
De twee kleuren combi vind in een leuk idee maar in deze vorm vind ik het helaas niet mooi.
Misschien zou een lichte dubbele belijning mooi zijn.
Uw kaartjes zien er mooi uit.
Enkel valt het helaas niet in de smaak.
Het is te hard, de kleuren en de vormgeving.
Het mag iets losser, speelser, klassieker, warmer.
Hoop dat u er wat mee kan.
Bedankt en succes!
Hallo Tellenvaar,
Mijn excuses dat ik nog niets heb aangepast! Ik heb me mail niet goed gelezen of ik heb mijn mail niet hierover gekregen. Ik ga zo snel mogelijk aan de slag!
Alvast bedankt
Met vriendelijke groet,
Robert