krachtige beeldmerk voor bestaande logo

Datum start: 13-12-2012

Datum einde: 27-12-2012

Totaal budget: € 165.00
Nieuwste inzending
Book cover
Rianne-green

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben uitermate tevreden met het bestaande logo maar ik mis nog een krachtige beeldmerk die ik bijvoorbeeld ook als favicon zou kunnen gebruiken.

Qua uitstraling bij voorkeur geen voor de hand liggende hartjes en huisjes.
Beeldmerk mag meer gericht zijn op geheugenstoornissen zoals dementie en/of om een samenwerkings verband tussen cliënt, familie, zelfstandige zorgverleners of andere professionele samenwerkingspartners.

Bedrijfsomschrijving


Website is te zien op www.liever-thuis.nl.

Hoofddoel is enerzijds mantelzorgers van cliënten met dementie of andere geheugenstoornissen in contact brengen met zelfstandige zorgverleners.

Hoofddoel anderzijds is het organiseren van een samenwerkingsverband tussen zelfstandige zorgverleners in de vorm van een zelfsturend team.

Doelgroep


senioren

mantelzorgers met een dierbare die geheugenstoornissen (dementie) heeft

Kleuren, favoriete logo's, must haves


huidige basis logo is goed, ben meer op zoek naar iets extra's

kleuren: pantone 695U en/ of pantone 7459 U

Designer: HetOntwerp HetOntwerp
illustratie_tekening_kledingopdruk-hetontwerp-g5xs4lH6

HetOntwerpHetOntwerp

Beste opdrachtgever,

Ook ik heb gebrainstormd. Het beeldmerk is eenvoudig maar wel slim en sterk. Het idee is dat je als het ware een breuk tussen de linker en rechterhersenhelft ziet(geheugenstoornis). Aanpassingen zijn altijd mogelijk uiteraard! Ik hoor het wel!

I1385680I1385680

Simpel en strak, dit beeldmerk is op de een of andere manier blijven hangen...

HetOntwerpHetOntwerp

Heeft u al een keuze kunnen maken goed om te horen dat u het logo ziet zitten! Wel heb ik nlg het originele bestand nodig om het beeldmerk als vector erop te zetten. Huisstijl is ook altijd mogelijk als u hier later voor kiest.
mvg,
Menno v M

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.