Geen commentaar
Mascotte voor 24Daydeals (illustratie)
- Wedstrijd van: daydeals
- Categorie: Illustratie, Tekening, Kledingopdruk
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 17-10-2013
Datum einde: 31-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Knap werk, zonder meer. Maar ik mis er nog iets aan. Ik vind de linker versie overigens beter dan de rechter (met open mond)

Geen commentaar

Geen commentaar
Nee het klokje moet als lichaam en gezicht dienen

Hierbij een opzetje voor uw mascotte. m.v.g. koos
Zelfde hier

Goedemiddag bij deze even enkele gezichts uitdrukkingen alvorens ik verder ga met het lichaam. zou u misschien een keuze willen maken. m.v.g. koos
Deze komt al aardig in de buurt. Maar het mag meer cartoon-achtig: dus eigen dunne armen en benen.

bij deze mijn voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
Het logo is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
Mocht dit logo u bevallen kan ik een eventueel huisstijl voorstel doen.
m.v.g. koos
Hoi Koos,
Dit is niet echt waar we aan dachten. We denken meer aan een sfeer als http://www.designbolts.com/wp-content/uploads/2013/06/despicable-me-characters-wallpaper.jpg. Dat het klokje dus gaat leven.
oke, ik ga even kijken of ik iets in deze stijl kan maken voor u, bedankt voor uw feedback. m.v.g. koos