Geen commentaar
Mascotte voor animatieteam
- Wedstrijd van: Bovensluis
- Categorie: Illustratie, Tekening, Kledingopdruk
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 25-03-2014
Datum einde: 09-05-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Beste,
uiteraard bedankt voor uw feedback, aan de hand daarvan heb ik de kleurplaat verder uitgebreid, ik zal hem ook nog in kleur toevoegen

Hierbij ziet u hoe eventueel een kleurplaat eruit zou zien
Beste Carina,
Hartelijk dank voor uw aangepaste ontwerp.
Wij zien nu een duidelijke link met ons oude fort: de stokpaardjes en het houten zwaard. Leuk vormgegeven! De kleurplaatvariant vinden wij echter wat "iel" overkomen. Deze zou wat ons betreft wat meer "body" mogen hebben.
Met vriendelijke groet,
Recreatiepark Bovensluis

Beste,
Bedankt voor uw reactie en complimenten, ik heb het monster weggelaten en heb gekozen voor Desi en Tom als "mascotte" gezicht van Recreatiepark Bovensluis. Op deze manier kunnen kinderen zich makkelijk identificeren met de karaktertjes die allemaal leuke en spannende dingen meemaken met- en zonder hun stokpaardjes.
Ik hoor graag wat u ervan vindt.
Met vriendelijke groet, Carina

Hierbij ook met het meisje.
Beste Carina,
Hartelijk dank voor uw vrolijke inzending.
Wij vinden uw monster (en stijl) erg leuk, maar helaas te fictief. Wij zijn op zoek naar een "realistischer" figuur (met outline).
Wij zien een eventueel aangepast ontwerp met veel belangstelling tegemoet.
Met vriendelijke groet,
Recreatiepark Bovensluis

Beste,
Hierbij mijn idee voor uw mascotte,
een fictief (lief) monster. Deze kan op verschillende manieren i.c.m. een meisjes figuur of jongen worden afgebeeld. Mocht dit figuur u aanspreken dan zal ik hem in nog een aantal poses opmaken.
Ik hoor graag van u.
Met vriendelijke groet,
Carina ( Studiocaat )