Geen commentaar
Nautische tassenlijn
- Wedstrijd van: roel.bennink
- Categorie: Illustratie, Tekening, Kledingopdruk
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 03-06-2011
Datum einde: 30-06-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Hoe vindt u dit uitgangspunt?
Een boegspriet is \'n typisch kenmerk voor een Clipper.
Gr., NLT

Hartelijk dank voor uw feedback.
Bij deze een kleurrijker ontwerp.
Gr.,
NLT
Beste designer,
Bedankt voor de inzendingen. De logo\'s zijn nu weer iets te kleurrijk. Op dit moment zullen ze niet meedingen naar de prijs.
Met vriendelijke groet,
Roel Bennink

Ik heb getracht de lijn van \'n Clipper i.c.m. een gestyleerd kompas te combineren.
M.Vr.Gr.,
NLT
Beste designer,
Ziet er erg goed en creatief uit. Het lettertype is mooi maar misschien is het goed om een aantal verschillende lettertypen te proberen. Het kan misschien wel iets strakker
Misschien is het ook wel leuk om naast de blauw tinten ook een totaal andere kleur erin te verwerken. Dit zie je steeds meer in de watersport. Denk bijvoorbeeld aan beige, rood of oranje.
Met vriendelijke groet,
Roel