Nautische tassenlijn

Datum start: 03-06-2011

Datum einde: 30-06-2011

Totaal budget: € 175.00
Nieuwste inzending
Book cover
idostoter

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


ARC Marine zal een nieuwe nautische tassenlijn gaan lanceren in het lage prijssegment op de Europese markt onder de naam Clipper.

De lijn zal bestaan uit een boodschappentas, strandtas, koeltas en weekend/sporttas. Het dessin is al bepaald. Dit zal wit met diep donker blauw zijn.

De lijn moet voorzien worden van een modern, strak en nautisch logo en mag abstract zijn. Het logo hoeft niet de naam uit te beelden maar de naam mag wel terug komen in het logo. Het ontwerp komt op een witte achtergrond te staan en zal bepalend zijn voor de tassen. Het wordt dus groot weergegeven.

De foto's laten de oude lijn zien en wat bedoeld wordt met een boodschappentas en strandtas.

Bedrijfsomschrijving


ARC Marine is in 1973 opgericht als importeur/groothandel in scheeps- en jachtuitrusting.

Inmiddels is het bedrijf uitgegroeid tot het Europese distributiecentrum voor luxe nautische scheepsaccessoires.

Doelgroep


Europese watersporters (m/v) in de leeftijd van 30-70 jaar

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zie behoefte

Designer: namtrah namtrah
illustratie_tekening_kledingopdruk-namtrah-xNfdM1wG

namtrahnamtrah

Ben benieuwd naar de reactie op mijn bijdrage, groetjes,
dennis

roel.benninkroel.bennink

Beste Dennis,

Hartelijk dank voor het aanleveren van dit ontwerp. Het is zeker geen verkeerd ontwerp maar ben nog niet helemaal zeker of dit een mogelijke winnaar kan worden. Je hoort eind van deze maand van ons.

Met vriendelijke groet,


Roel Bennink

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.