112-AlarmApp

Datum start: 14-03-2012

Datum einde: 23-03-2012

Totaal budget: € 225.00
Nieuwste inzending
Book cover
mark-kh

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Op zoek naar een fris logo voor een nieuwe app.

Bedrijfsomschrijving


De 112-AlarmApp is een applicatie die een knop van je smartphone activeert in een noodknopfunctie.
De persoon in nood drukt op de knop en wordt doorverbonden met de alarmcentrale. De alarmcentrale kan direct zien wie je bent en waar je bent. Er ontstaat tegelijkertijd ook een spreek- luisterverbinding.

Doelgroep


Mensen die alleen werken (thuiszorg, deurwaarders, fabrieksmedewerkers) die gevaar kunnen lopen tijdens het werk.
Mensen die bedreigd worden, ziek zijn of invaliden zijn.
Consumentenmarkt (kinderen, jongeren die alleen naar huis moeten fietsen)

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Oranje moet erin terugkomen. Niet in combinatie met andere felle kleuren. 112-AlarmApp wordt een onderdeel van xmark.nl Het wordt een apart bedrijf, maar de link met kleuren moet er wel in terugkomen. Voorkeur voor wit-oranje-antraciet.

Designer: Jiskavdmeer Jiskavdmeer
logo-jiskavdmeer-cIII4Crw

JiskavdmeerJiskavdmeer

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn logo voor uw nieuwe app. Ik heb er voor gekozen het woord ALARM op de voorgrond over de letters 112 te plaatsen. Hierdoor wordt het 1 geheel. De letters 112 heb ik door middel van slagschaduw naar voren laten komen zodat dit samen met het woord ALARM extra op de voorgrond treed.

Heeft u vragen, hoor ik het graag.

Vriendelijke groet,
Jiska van der Meer

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.