112-AlarmApp

Datum start: 14-03-2012

Datum einde: 23-03-2012

Totaal budget: € 225.00
Nieuwste inzending
Book cover
mark-kh

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Op zoek naar een fris logo voor een nieuwe app.

Bedrijfsomschrijving


De 112-AlarmApp is een applicatie die een knop van je smartphone activeert in een noodknopfunctie.
De persoon in nood drukt op de knop en wordt doorverbonden met de alarmcentrale. De alarmcentrale kan direct zien wie je bent en waar je bent. Er ontstaat tegelijkertijd ook een spreek- luisterverbinding.

Doelgroep


Mensen die alleen werken (thuiszorg, deurwaarders, fabrieksmedewerkers) die gevaar kunnen lopen tijdens het werk.
Mensen die bedreigd worden, ziek zijn of invaliden zijn.
Consumentenmarkt (kinderen, jongeren die alleen naar huis moeten fietsen)

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Oranje moet erin terugkomen. Niet in combinatie met andere felle kleuren. 112-AlarmApp wordt een onderdeel van xmark.nl Het wordt een apart bedrijf, maar de link met kleuren moet er wel in terugkomen. Voorkeur voor wit-oranje-antraciet.

Designer: NeonSpecial NeonSpecial
logo-neonspecial-awifLKgy

Geen commentaar

welroosmediawelroosmedia

Even een tip. Kijkend naar huisstijl van striping hulpverleningsvoertuigen, begint men altijd met een blauwe baan zoals je ze nu gepresenteerd hebt. Blauw boven, wit onder en dan beginnen met blauw.

Dit ter info.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-neonspecial-cLnKMJJA

Geen commentaar

NeonSpecialNeonSpecial

Vind de gele zelf het meest geslaagd.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.