Andere kleuren zijn ook mogelijk.
A buzzy B is a happy B
Datum start: 28-06-2011
Datum einde: 12-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste lrbrandel,
Hier nog twee inzendingen voor het logo.
Met vriendelijke groet,
Fayola
Hi Fayola,
Deze zijn wat mij betreft iets te letterlijk, de boventekst was puur voor de projectomschrijving, deze hoeft er niet letterlijk bij.
grts

Beste lrbrandel,
Dit is mijn inzending voor het Happy-B logo. Ik heb toch gekozen voor een bij, omdat dit toevallig goed uitpakte (na wat experimenteren) in combinatie met de letter B. Mocht u toch liever een rubik\'s cube of bijenkorf hebben als beeldmerk, dan is dit natuurlijk ook mogelijk.
Met vriendelijke groet,
Fayola
Hoi Fayola,
De bij heb je leuk verwerkt, ik vindt alleen wel het logo nog wat zwaar en donker, het moet sprankelend en kleurrijk zijn.
Misschien kun je hier iets mee?
Groeten
Linda