Beste opdrachtgever,
hierbij mijn inzending voor het Happy-B logo.
Ben benieuwd wat u ervan vindt.
Mvg Elwin Hofman
A buzzy B is a happy B
Datum start: 28-06-2011
Datum einde: 12-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Elwin,
Dank voor je inzending, je logo is voor mijn gevoel nog te zakelijk en mannelijk, zakelijk is op zich natuurlijk een goed iets maar ik heb er een meer financieel/bank/verzekering gevoel bij, en dat is niet wat ik zoek.
Groeten
Linda