Beste opdrachtgever,
Hierbij een nieuw voorstel, met een zeemeeuw.
Met vriendelijke groet,
Melissa Renken
Aan Zee Slapen, strandhuisjes te Wijk aan Zee zoekt nieuw logo!
- Wedstrijd van: AanZeeSlapen
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 21-10-2015
Datum einde: 06-11-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Melissa,
Dit doet ons denken aan de PVV. Iets wat we niet willen uitstralen.
Kijk evt. even naar de andere logo's/commentaren.
Bedankt!
Met vriendelijke groeten,
Team Aan Zee Slapen
:-)

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn voorstel voor een logo.
Ik heb expres niet gekozen voor zee of een huisje, omdat ik vindt dat de naam al genoeg zegt. Daarom heb ik gekozen voor een vogel. Bij het maken van het logo dacht ik aan de volgende woorden: Natuur, rust, vrijheid, relaxen. Zo kwam ik uit op een vogel.
Jullie geven aan opzoek te zijn naar een nieuwe huisstijl/logo. Ook daarom heb ik juist niet gekozen voor zee en huisjes, omdat ik vindt dat dit te dicht bij het oude logo/huisstijl ligt.
Natuurlijk kunnen er altijd nog wijzigingen aangebracht worden.
Met vriendelijke groet,
Melissa Renken
Beste Melissa,
Een goede onderbouwing, maar een kolibrie is niet bij zee/o.i.d. te vinden, dus vinden wij dit logo niet echt passend.
Vriendelijke groeten, team Aan Zee Slapen