Geen commentaar
Ad-Mirror
- Wedstrijd van: bjornvandermeulen
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 31-12-2014
Datum einde: 14-01-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hierbij een nieuw voorstel, uw feedback meegenomen. mvg
Graag hoor ik feedback ter verbetering van dit logo en van mezelf. Mvg

In het kader van less is more. Beeld spreekt voor zich. Mvg
Goed begin! Mijn commentaar: de 'A'en de 'M' met een hoofdletter en de rest kleine letters. Het hele .ae mag weg en er moet een kleurtje in zitten waarmee we verder kunnen in de huisstijl. Daarnaast mijn vraag of je de 2de r kunt spiegelen op de 1ste r?