Nog wat anders
Angels & Cowboys logo voor nieuw kinderschoenen merk
- Wedstrijd van: Angels&Cowboys
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-01-2016
Datum einde: 01-02-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
 Roosss
                Roosss
             
                                                     
                                                    Ik heb een vriendin gevraagd om wat kleuradviezen, aangezien zij zelf veel met kinderen werkt. Hierbij dus twee nieuwe kleuren! Overigens kunnen kleuren altijd aangepast worden naar uw smaak. 
Groetjes Roos
                                        
 
                                                    Nieuwe kleuren om het wat kinderlijker te maken. Stoer Oranje erbij!
 
                                                    Andere versie, hoedje/halo veranderd etc!
Hai, sorry dat ik het zeg, maar dit is (bijna een kopie) van Graffity Software, aan het begin van de wedstrijd. Had je misschien niet gezien??
WOW nu je het zegt! Wat eng, ik zie het nu, lijkt inderdaad op een kopie, wauw... dat je gewoon hetzelfde in je hoofd kan hebben.
Ik ben overigens nu bezig met de laatste versie in andere kleuren! Hopelijk spreekt dat wat meer aan. 
Ik heb nog een vraag, wat vind u van illustraties bij het logo? Heel simplistisch een engeltje en een cowboy? 
 
                                                    Volgende versie met iets andere kleurtjes! Vriendelijke groeten, Roos
 
                                                    Hallo! De naam vond ik natuurlijk al super leuk! Hierbij een eerste ontwerp, waarschijnlijk komen er nog wat meer morgen. 
Groetjes Roos
                                        
 Nederland
                                        Nederland
                                     France
                                        France
                                     Deutschland
                                        Deutschland
                                     Österreich
                                        Österreich
                                     United Kingdom
                                        United Kingdom
                                     International
                                        International
                                    